Віталій Кличко в 2018 році стане першим українцем в Міжнародному залі слави боксу

Дата публікації: 15 червня 2017 р.

 

«Вічний» чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко в наступному році буде прийнятий до Міжнародної зали слави боксу (International Boxing Hall of Fame) і стане першим українцем, хто удостоїться такої честі.

 

Цю інформацію оприлюднив однин з американських експертів боксу, який разом з членами Асоціації боксерських письменників Америки щорічно проводить відбір у члени IBHOF.

 

«І Віталій, і Володимир Кличко обов'язково стануть членами Міжнародного залу боксерської слави. Віталію Кличку ми відправимо запрошення вже на наступну щорічну церемонію, яка пройде в червні 2018 року. За правилами нашої організації, у Зал слави можуть бути прийняті тільки боксери, які завершили свою активну кар'єру не менше, ніж 5 років тому. Віталій Кличко останній бій проти Мануеля Чарра провів 8 вересня 2012 року. Тобто, його включення у IBHOF наступного церемонії буде не лише логічним, а й правильним кроком з нашого боку.

 

Що стосується Володимира Кличка, за словами експерта, то його поява в Залі боксерської слави можливо в 2022 році, якщо українець зараз оголосить про завершення своєї боксерської кар'єри.

"Якщо він проведе матч - реванш проти Джошуа, то все буде залежати від того, скільки він ще буде виходити в ринг у якості діючого боксера. Ми в будь - якому випадку будемо дотримуватися нашого правила, боксер включається в Зал слави через п'ять років після завершення кар'єри" , - підкреслив він.

 

За матеріалами klitschko-brothers.com