Європейські комісії залишилися задоволені підготовкою чемпіонату Європи в Харкові

Дата публікації: 15 червня 2017 р.

 

Представники Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA) і Європейської конфедерації боксу (EUBC) залишилися задоволені підготовкою до майбутнього чемпіонату Європи з боксу, який пройде з 16-го по 24-е червня у Харкові. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України.

 

Делегація відвідала всі головні місця проведення турніру і залишилася задоволена їхньою готовністю. Виконавчий директор EUBC Олександр Єгоров зазначив хороший рівень підготовки до турніру.

 

«Ми не вперше проводимо міжнародні турніри з боксу в Україні та високо оцінюємо їх організацію. На даному етапі я дуже задоволений тим, як йде підготовка до чемпіонату. Зі свого боку, EUBC готова надати всю необхідну підтримку і поділитися європейським досвідом з українськими партнерами ».


Президент федерації боксу Володимир Продивус зазначив, що чемпіонат Європи в Харкові - відмінна можливість відкрити країну європейської спільноти.

 

«Цей рік став знаковим для нашої країни, яка отримала можливість показати себе світові. Минуле Євробачення, міжнародні фестивалі і спортивні турніри відкривають нашу країну європейської та світової спільноти. Для Федерації боксу - це велика честь увійти в історію світового спорту і зіграти свою роль в презентації України світу ».


Відзначимо, що на проведення чемпіонату Європи також претендували Росія і Туреччина, проте більшість членів Виконкому EUBC, які  проголосували віддали перевагу саме Харкову.

 

Також президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка анонсував реформи суддівства в аматорському боксі, які будуть працювати вже під час чемпіонату Європи в Харкові.

 

За матеріалами xsport.ua