Пристрасті після бою Ковальов - Уорд

Дата публікації: 19 червня 2017 р.

Ломаченко: «Ковальова вдруге обікрали»


Чемпіон світу в напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко розкритикував рефері за роботу на поєдинку Сергія Ковальова і Андре Уорда. Уорд переміг технічним нокаутом.

 

 

«Другий раз вкрали бій. Це просто нісенітниця. Це спорт, тут є правила, а Уорд весь бій бив нижче пояса. Не розумію, чому рефері зупинив бій. Він повинен був взяти паузу і сказати: "Ей, Уорд, вистачить бити нижче пояса". Бій був рівний, але я не думаю, що Уорд б його нокаутував. Рефері повинен був почати відлік », - наводить слова Ломаченко EsNews.

 

Моралес: «Або суддя бою Уорд - Ковальов сліпий, або він расист»


Екс-чемпіон світу в декількох вагових категоріях Ерік Моралес розкритикував суддю Тоні Вікса, який зупинив поєдинок між Андре Уордом і Сергієм Ківаловим у восьмому раунді.

 

 

Рефері бою Уорд - Ковальов: «Я припустився помилки, зупинивши поєдинок»


Рефері Тоні Уінкс визнав, що зробив помилку, зафіксувавши дострокову перемогу чемпіона світу за версіями WBA (Super), WBO і IBF у напівважкій вазі Андре Уорда в поєдинку з колишнім володарем цих титулів Сергієм Ковальовим. Нагадаємо, Уорд виграв технічним нокаутом у восьмому раунді.

 

 

«Мене багато критикували. Я подивився повтори і повинен визнати, що допустив помилку. Я не побачив удари Уорда нижче пояса. Я зупинив поєдинок, оскільки Ковальов не захищається. Якби я бачив, що удари були низькими, то не зупинив би бій. Моя помилка », - написав Уінкс у своєму твіттері.

 

Команда Ковальова збирається подавати протест

 

Кеті Дува, промоутер Сергія Ковальова, на прес - конференції після бою проти чемпіона WBA / WBO / IBF у напівважкій вазі Андре Уорда заявила про те, що буде подавати протест на результат цього реваншу. За словами Дуви, вони зажадали негайного перегляду зупинки поєдинку, але Атлетична комісія штату Невада їм в цьому відмовила. На думку Дуви і всієї команди Ковальова, поєдинок був зупинений передчасно і Уорд не покараний належним чином за всі удари нижче пояса, які він наносив у цьому бою.

 

 

 

За матеріалами ringside24.com