Барабанов і Муслімов успішно стартували на чемпіонаті Європи з боксу в Харкові

Дата публікації: 19 червня 2017 р.

Українські боксери перемогли суддівськими рішеннями.

У суботу 17 - го червня на чемпіонаті Європи з боксу, який проходить в Харкові, свої виступи почали ще два українські боксери.

У напівсередній вазі(до 69 кг) Євген Барабанов переконливо дебютував на першості, перемігши в 1/16 фіналу норвежця Джамшида Назарі одноголосним рішенням суддів. В 1/8 фіналу Барабанов зустрінеться з переможцем бою фіна Мохаммеда Абділрассуна і боснійця Адема Фетаховіча.

Ще однин українець Рамазан Муслимов, який виступає у важкій вазі (до 91 кг) роздільним рішенням суддів переміг поляка Ігора Якубовського. - 4: 0 (29:27, 29:27, 28:28, 30:26, 30:26).

У наступному раунді Муслимов зустрінеться з ірландцем Дарреном О'Нілл.

Нагадаємо, що в перший день турніру українець Магер Оганисян переміг Люка МакКормака в першому бою вагової категорії до 64 кг.