Міжнародний турнір зібрав спортсменів із 39 країн

Дата публікації: 19 червня 2017 р.

 

Міжнародний турнір, який зібрав спортсменів з 39 країн, відкрився 16 червня у Палаці спорту «Локомотив».


 
«Шановні учасники, тренери, організатори, гості свята, я вітаю всіх на гостинній харківській землі! Я сподіваюся, що ви отримаєте гарні емоції, а всі учасники - задоволення від власних досягнень », - сказала керівник області.


 
Вона передала учасникам чемпіонату слова вітання від Президента України Петра Порошенка і зачитала його лист: «Дорогі друзі, вітаю вас з відкриттям і проведенням європейської першості з боксу серед чоловіків у Харківській області! Україна пишається традиціями і яскравими успіхами як в любительському, так і в професійному боксі, своїми відомими у всьому світі спортсменами. Упевнений, що на цьому престижному боксерському турнірі спортсмени продемонструють високий рівень майстерності, мужності і волі до перемоги, а мільйони шанувальників і вболівальників з багатьох країн будуть гаряче підтримувати своїх героїв на шляху до чемпіонату світу в Німеччині. Бажаю вам міцного здоров'я, миру, невичерпної енергії, і нехай переможе найсильніший! ».


 
Чесної боротьби і перемоги боксерам, захоплюючого змагання - глядачам побажав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

 


 Після завершення церемонії відкриття на двох рингах чемпіонату почалися перші кваліфікаційні бої.
 
Нагадаємо, Україна вперше приймає чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків. Харкову вдалося завоювати право на проведення чемпіонату за активної участі в цьому процесі керівника ХОДА Юлії Світличної. Участь в турнірі беруть 260 спортсменів із 39 країн світу. Спортивні змагання будуть проходити з 16 по 24 червня. Півфінальні бої відбудуться 23 червня, фінал - 24-го.

 

Чемпіонат Європи - це один з головних кваліфікаційних турнірів, який є офіційним відбором на чемпіонат світу з боксу, який пройде в Гамбурзі (Німеччина) в кінці 2017 року.

 

За матеріалами dozor.kharkov.ua