Бій Володимир Кличко - Ентоні Джошуа пройде 11 листопада в Лас-Вегасі

Дата публікації: 28 липня 2017 р.


Сторони боксерів не робили офіційних заяв, але поєдинок розміщений у розкладі boxrec.


Сьогодні авторитетний боксерський сайт boxrec, на якому розміщуються розклад і результати абсолютно всіх боксерських професійних поєдинків, зробив оновлення. У ньому значиться поєдинок Володимира Кличка і Ентоні Джошуа. За даними порталу, бій за титули WBA, IBF, IBO пройде в Лас-Вегасі на арені T-Mobile 11 листопада, повідомляє boxing-mma.com


Цікаво, що поки сторони боксерів не робили офіційних заяв.


В кінці квітня Кличко в Лондоні програв в одинадцятому раунді технічним нокаутом Джошуа. З тих пір всі чекали рішення Володимира: завершить кар'єру або погодиться на реванш? Українець обіцяв визначитися до середини червня, але поки офіційно своє рішення не оголошував.


Менеджер Джошуа раніше говорив, що Кличко не встоїть перед спокусою великих грошей. Мовляв золоті гори при організації бою пропонують США, ОАЕ і навіть Нігерія. "Гроші ніколи не були головною мотивацією для мене. Я просто хочу перемагати", - ще пару днів тому запевняв усіх Володимир.


Володимир Кличко під час відпустки завів собаку, катався на серфінгу і переміг у змаганнях на позашляховиках. А ось Джошуа вже давно повернувся в зал і почав серйозні тренування.

 

 

За матеріалами segodnya.ua