Абель Санчес про Канело Альварес: ​​Він - не панчер, він - плескальщик

Дата публікації: 28 липня 2017 р.


Абель Санчес, мексиканський тренер казахстанського чемпіона світу в середній вазі Геннадія Головкіна (37-0, 33 КО), висміює розмови з приводу ударної потужності Сауля Альвареса (49-1-1, 34 КО).

 

Незважаючи на те, що три останніх нокауту у виконанні Канело вийшли одночасно барвистими і брутальними, Санчес пояснює, що вони - не береться до уваги, тому що Амір Хан (31-4, 19 КО) і Джеймс Кіркленд (32-2, 28 КО) ніколи не вважалися боксерами з міцним підборіддям, а британцеві Ліаму Сміту (25-1-1, 14 КО) і зовсім катастрофічно не вистачало досвіду виступів на топ-рівні.

 

На думку легендарного тренера, Альварес - не панчер, а боєць, який вважає за краще комбінувати, набираючи очки точними, але не акцентованими влученнями, чим і пояснюється відсутність нокдауну в поєдинках з Мігелем Котто (40-5, 33 КО), Ерісланді Лара (24- 2-2, 14 КО) або Хуліо Сесар Чавесом-мл. (50-3-1, 32 КО).

 

«Не забувайте, що Амір Хан піднявся у вазі заради поєдинку з Канело, а до цього його нокаутував Прескотт, - цитує аргументи Санчеса BoxingScene. - Кіркленд - теж не аргумент. До поєдинку проти Канело він не діяв 2 роки, він і раніше був на межі, а Ішида і зовсім його нокаутував. Я говорю про те, що в списку нокаутів Канело практично немає бійців, про яких ми б сказали: "Нічого собі. Канело нокаутував хлопця, якого зупинити практично неможливо ". Він - не панчер, він - плескальщик. Так, це так: його плесканки- швидкі, він їх здорово комбінує, але щоб тримати Головкіна подалі від себе, потрібно щось серйозніше, ніж плесканки».

 

За матеріалами vringe.com