Олександр Хижняк: «Ще раз завоювати приз кращому боксерові чемпіонату світу буде важко»

Дата публікації: 13 вересня 2017 р.


Український середньоваговик здобуває медалі для всієї України.

 

Чемпіон світу і Європи з боксу Олександр Хижняк в середу, 13 вересня, став гостем ефіру на телеканалі XSPORT та порталі XSPORT.ua, під час якого розповів про завоювання звання кращого боксера світової першості, оцінках з боку суддів і про своє вже фірмове святкування.

 

Про завоювання звання кращого боксера світу

 

«Приз найкращому боксерові чемпіонату світу - це трофей для всієї нашої країни. Це залишиться в історії. Цей Кубок ще ніхто не отримував. Я можу з упевненістю говорити, що в майбутньому нашим спортсменам буде важко завоювати його. Для цього потрібно дуже багато працювати. Якщо я його отримав, значить дійсно цього заслуговував ».


Про суддів

 

«Кожен суддя бачить поєдинок по-різному, комусь подобається агресивний стиль, комусь пасивний. Нічого не можна довести, адже він буде правий, адже він бачив все по-своєму. У судді фаворит свій і зустріч він також бачить по-своєму. Тут вже потрібно висловлювати свій характер, свій стиль бою, щоб не тільки судді, які сидять з боку, а й глядачі підтримували тебе, а це додає ефектності бою. Кожен твій удар публіка приймає з великими оваціями, а це вже справляє враження на суддів ».


Про відзначення перемог «віддаючи честь»

 

«Після поєдинку в душі є розуміння того, що ти не підвів себе, не підвів свого тренера, що ти дійсно зробив щось велике, тобі ніхто не може сказати, що ти осоромив свою країну, свою команду, що ти виступив гідно. Після того, як тобі підняли руку, ти віддаєш честь своєму тренеру, країні, людям, які сидять біля телевізора і кажуть, що ось це наш козак, ось це наш полтавський танк, наша гордість.


Цим жестом, ти кажеш людям: «я вітаю вас, я вітаю себе з цією перемогою і далі я буду служити і працювати для того щоб приносити тільки перемоги». Цей жест може стати фірмовим, адже ми не плануємо зупинятися, так, будуть поразки, це точно, але будуть і перемоги, це я можу сказати з упевненістю ».

 

Відео ефіру з Олександром Хижняком:

 

 

 

За матеріалами XSPORT.ua