Володимир Золотарьов: «Віталій Кличко мені ще в 2004 році сказав, що хоче бути мером»

Дата публікації: 12 жовтня 2017 р.


Перший тренер братів Кличків розповів про амбіції Віталія та шляхи до золота Атланти Володимира.


Досвідчений український фахівець Володимир Золотарьов, який є першим тренером братів Кличків, розповів про те, що Віталій йому давно говорив, що хотів би стати мером, а також про шляхи Володимира до олімпійського золота Атланти-1996.

 

Про бажання Віталія Кличка стати мером

 

«У 2004 році перед одним з боїв Віталій сказав мені:« Володимире Олексійовичу, я хочу бути мером міста ». Ось 2004 рік і вже тоді він планував. Однак, деякі планували, але не виконували. А ось якщо брати сказали, що будуть чемпіонами світу, то стали ними ».


Про олімпійське золото Володимира Кличка

 

«Віталік б став олімпійським чемпіоном, я в цьому не сумніваюся. Але, так само вийшло, що він не поїхав. Мені подзвонили колеги і запитали, що ми будемо тепер робити. Я питаю у нього: «що ми тепер будемо робити?». Він каже: «А Вовчик навіщо? Будемо працювати!". Я йому сказав: «Якщо ти будеш мені допомагати в роботі з ним, то будемо».


Він допомагав дуже багато. Припустимо, Володя там не хотів тренуватися або ще що, а Віталік йому говорити: «ти хочеш стати олімпійським чемпіоном, слухай, що тобі Золотарьов говорить».

 

Відео ефіру з Володимиром Золотарьовим:

 

 

За матеріалами xsport.ua