Володимир Золотарьов: «Брієдіс програє Усику в швидкості»

Дата публікації: 12 жовтня 2017 р.


Перший тренер братів Кличків радий створенню Всесвітньої суперсерії боксу.


Досвідчений український фахівець Володимир Золотарьов, який є першим тренером братів Кличків, в ефірі телеканалу XSPORT і порталу XSPORT.ua поділився своїми враженнями від Всесвітньої суперсерії боксу, розповів, за рахунок чого Олександр Усик (13-0-0, 11 КО) переміг Марко Хука (40-5-1, 27 КО), а також висловив свої думки щодо майбутнього суперника українця - латвійця Майріс Бріедіс (23-0-0, 18 КО).

 

Про Всесвітню суперсерію боксу

«Це дуже сильний турнір. Цікаво подивитися на бої, адже кожна організація хоче бути головною серед інших. А в цьому турнірі, вони об'єдналися всі разом, що б був абсолютний чемпіон ».

 

Про бій Усик - Хук

«Олександр добре працював на ногах, не стояв, вдарив-пішов, вдарив-пішов. Грамотно працював. Перші раунди були дуже важкі, коли потрібно підлаштуватися до супротивника, а потім вже було все добре. Не знаю, чи виграє він Світову суперсерію боксу, не люблю загадувати. Нехай для нього буде краще, що я не заглядаю (посміхається) ».


Про Майріса Брієдіса

«По швидкості він Усику програє, але він непростий хлопець. Він же чемпіон світу. Він якраз забрав у Хука пояс. Бій буде цікавий, я думаю, що все буде нормально. Усик заслуговує на це, він - трудяга.


Він його може перебоксувати за рахунок швидкості і хитрості, Брієдіс теж хитрий, але я думаю, що Саша краще, ніж лавтієц ».

 

 

Відео ефіру з Володимиром Золотарьовим

 

 

 

 

За матеріалами xsport.ua