Інтерв'ю Дмитра Кудряшова: про поразку Дортікоса, планах і фаворита суперсерії

Дата публікації: 12 жовтня 2017 р.


Російський важковаговик Дмитро Кудряшов (21-2, 21 КО) поділився думками про нищівну поразку кубинцеві Юніеру Дортікосу в чвертьфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії, а також розповів про плани на майбутнє.

 

Нагадаємо, що 23 вересня в Сан-Антоніо (США) Кудряшов був нокаутований Дортікосом в другому раунді.

 

Про поразку Дортікосу:


«Я чекав цей бій, думав, що закінчу яскраво, вдарю Дортікоса, тому ніякого хвилювання у мене абсолютно не було. Був упевнений у своїй перемозі. Може, це неправильно, може не був достатньо сфокусований. Тепер можна знайти багато причин. Це бій, в якому він просто потрапив, не було ще якихось чинників, які могли б вплинути на результат. Все це недоліки, все виходить з проблемами: то тренер не приїхав, то болить щось - це є у всіх, не потрібно звертати уваги.

Вийшов в ринг - вже ніколи розбиратися, хто приїхав, хто не доїхав. Пропустив, програв, ну що тепер робити ... Треба обтрушуватись і йти далі. Я вже бував в такій ситуації, і всю цю критику не висловлює в мою адресу, напевно, тільки ледачий. Я це нормально приймаю, ніяких проблем. Я вже був в цій ситуації, мене зараз складно деморалізувати, розладнати або щось зі мною зробити, щоб у мене опустилися руки ».

 

Про наступного суперника:


«Я, напевно, зараз був би не я, якби не назвав Дортікоса, але я розумію, що це на рівні нашої з вами розмови. Природно, я б хотів відквитатися, тобто ця людина - номер один в моєму списку. Мої цілі залишилися незмінними, я як і раніше хочу бути чемпіоном ».

 

Про плани на майбутнє:


«Власне, якихось глобальних планів я не будував, але в період моєї підготовки накопичилося багато справ, тому потрібно їх вирішувати. Ніколи впадати в зневіру, потрібно працювати. Моя поразка не відбила у мене бажання дивитися бокс, суперсерія - цікавий проект, цікаві боксери. Звичайно, буду дивитися ».

 

Про фаворита суперсерії


«Фаворитів два - це Мурат Гассієв і Олександр Усик, але, природно, буду вболівати за Мурата, він мій співвітчизник, ми з ним знайомі, нормально спілкуємося. Звичайно, вболіватиму за нього. Думаю, що Мурат зможе без проблем перемогти в наступному бою (з Дортікос), якщо він пройде Влодарчика ».

 

 

За матеріалами vringe.com