«Молот» Еріксон Лубін зібрався покарати е-Чарлі за його зарозумілість

Дата публікації: 12 жовтня 2017 р.


Американський лівша-претендент Еріксон Лубін (18-0, 13 КО) відмахується від критиків, які не вважають його шанси на перемогу над чемпіоном світу за версією WBC в першій середній вазі (до 69,9 кг) Жермеллом Чарлі (29-0, 14 КО) такими вже значними. 22-річний проспект обіцяє таким і самому противнику «великий сюрприз».

 

«Чарлі виглядає трохи зарозумілим і зухвалим, - сказав він в сюжеті Showtime з програми A Day In Camp. - Заявив після мого минулого бою, що, мовляв, цього Лубіну треба ще 5-6 боїв провести, перш ніж він заслужить право битися з чемпіоном. Ну ... Все, що можу на це відповісти - його чекає некволий такий сюрприз ».

 

Однак не тільки Жермелл вважає, що Еріксон ще «зелений» для бою такого рівня: достатня кількість критиків поділяють його точку зору.

 

«Мені подобається такий тиск, - відповідає на це претендент. - Він дуже прямолінійний боєць, який робить навалом помилок, якими можна скористатися. Якщо він спробує вийти помахати і зрубати мене, то нічого у нього не вийде. 14 жовтня весь світ дізнається моє ім'я - Еріксон "Молот" Лубін ».

 

Бій відбудеться в суботу на рингу арени Barclays Center в Брукліні (США).

 

Нагадаємо, в світі профібоксу виступають брати-близнюки з США: середньоваговик, екс-чемпіон IBF в першій середній вазі Жермалл Чарлі (26-0, 20 KO), і володар поясу WBC в першій середній Жермелл Чарлі (29-0, 14 KO ). Для зручності обох називають скорочено - а-Чарлі і е-Чарлі - по єдиній відмінній букві в іменах.

 

За матеріалами vRINGe.com