Майки Гарсіа може провести уніфікацію з Робертом Істером

Дата публікації: 12 жовтня 2017 р.


Після того як чемпіон світу за версією WBC в легкій вазі Майки Гарсіа (37-0, 30 КО) відмовився від укладання договору з промоутерською компанією Golden Boy Promotions, шанси на його об'єднувальний поєдинок проти чемпіона WBA Хорхе Лінареса, інтереси якого представляє GBP, помітно знизилися. Це побічно підтверджується свіжою інформацією про переговори представників Лінареса з командної британця Террі Фленеган, якому належить титул WBO.

 

Однак, не виключено, що наступний поєдинок Гарсії все ж буде об'єднавчим. За оприлюдненою напередодні інформацією LA Times, Майки може провести бій з володарем титулу IBF Робертом Істером (20-0, 14 КО). Робочо. датою є 16 грудня, але можливий і січень 2018 року.

 

Нагадаємо, що Гарсіа завоював титул в січні цього року, нокаутувавши Деяна Златічаніна. У липні він піднявся в першу напівсередню вагу і впевнено перебив в нетитульному поєдинку Едрієна Броунера.

 

Істер став чемпіоном у вересні 2016- го, перемігши роздільним рішенням суддів Річарда Ком. У 2017-му на рахунку Роберта два успішні захисти: одноголосно за очками повалені Луїс Крус і Денис Шафиков.

 

 

За матеріалами vringe.com