Олег Єфимович: «Напрацьовую під Куігга певні комбінації»

Дата публікації: 13 жовтня 2017 р.


Чемпіон Європи WBA на зборі в Карпатах спарингує з екс-чемпіоном світу.


Чемпіон Європи за версією WBA Олег Єфимович (29-2-1, 16 КО), який в ці дні на зборах в Тисовці продовжує підготовку до ілюмінаторного бою проти британця Скотта Куігга (33-1-2, 24 КО) розповів про тренування напередодні вечора боксу 4 листопада в Монако, свого майбутнього суперника, спаринг-партнерів та інше.

Про тренування в Карпатах

«Я тут вперше, мені дуже подобається ця база. Є всі умови для підготовки. Дуже красива місцевість, підйоми, спуски ».


Про Скотта Куігге

«Я вивчав суперника, дивився його бої. Знаю, що він колишній чемпіон світу, хороший боксер. Ми з тренером спостерігали за ним, я напрацьовую певні комбінації під нього. Підготовка йде повним ходом ».


Про спаринг-партнерів

«Приїхали хлопці з Іспанії, які допомагають підготуватися. Це хлопці хорошого рівня, один з них колишній чемпіон світу Кіко Мартінес. Другий - Ібон Ларрінага. Упевнений, вони допоможуть в підготовці.


Ми їх підбирали так, щоб вони максимально були схожі на мого суперника за зростом, за манерою ведення бою. Дивилися, щоб спаринг партнери були якнайбільше наближені до мого суперника ».

 

Про майбутній бій в Монако

 

«Бій відбудеться 4 листопада в Монако, ми в Карпатах будемо ще три тижні. У нас ще 2 тижні основних тренувань і спарингів. Потім буде тиждень підводить і, я думаю, ми в 100% готовності вирушимо за поясом ».


Нагадаємо, крім Єфимовича в рамках вечора боксу в Монако в ринг серед інших вийдуть росіянин Дмитро Бівол (11-0-0, 9 КО) і британець Дерек Чісора (27-7-0, 19 КО).