Пулєв: «Кличко не був готовий до бою з Джошуа, він розраховував на легку перемогу»

Дата публікації: 13 жовтня 2017 р.


Болгарин заявив, що йому під силу стати чемпіоном світу.


36-річний болгарин Кубрат Пулєв (25-1, 13 КО) заявив, що підготується до поєдинку проти Ентоні Джошуа (19-0, 19 КО) значно краще, ніж це зробив українець Володимир Кличко. Слова боксера призводить SkySports:


«Я розумію, що не був готовий до Кличка. Можливо, я тоді був занадто молодий, але тепер моя підготовка в рази краще. Я відчуваю себе сильніше і знаю, що готовий до титульного поєдинку.
Після однієї поразки можна зрозуміти більше, ніж після багатьох перемог. Коли б виграєш, то вважаєш себе кращим і думаєш, що тобі більше нічого не потрібно. Поразка змушує тебе працювати більше і більше.

 

У бою Джошуа - Кличко я бачив, що вдається британцеві погано і що добре. Я вивчив його. Кожен повинен постійно вдосконалюватися. Немає різниці, хто це: я, Джошуа або хтось ще. Коли хлопець каже, що він уже все знає, то він бреше.

 

Бій Кличко проти Джошуа був рівним. Але Володимир не був готовий на всі 100%. Він думав, що без проблем переможе Джошуа. Ти вчишся після поразок. Я отримую задоволення від своїх тренувань і повністю сконцентрований на моїй підготовці. Я готовий".

 

Бій Пулєв - Джошуа пройде 28 жовтня в Кардіффі. На кону поєдинку стоятимуть всі пояси британця.

 

Нагадаємо, Джошуа отримає рекордний гонорар за бій з болгарином.

 

 

За матеріалами sport.ua