Брієдіс: «Команда Усика хотіла організувати бій раніше, але тепер він чемпіонський»

Дата публікації: 13 жовтня 2017 р.


Володар пояса WBC хоче переписати історію Латвії.

 

Чемпіон світу у важкій вазі за версією WBC Майріс Брієдіс (23-0, 18 КО) заявив, що його поєдинок проти українця Олександра Усика (13-0, 11 КО) міг відбутися раніше, але в рамках WBSS він збере більше інтересу публіки. Слова Брієдіса призводить delfi.lv:

 

«Перес і Усик - це абсолютно різні боксери. Це стосується і техніки, і зростання, і руху, і, звичайно ж, ударної сили. Нам потрібно буде готуватися до поєдинку з українцем в зовсім іншому напрямку.
Я бачився з Усиком двічі. Перший раз це було після мого поєдинку проти Оланреваджу Дуродолі (в травні 2016 роки за титул WBC Silver - XSPORT.ua), але Суперсерія - це зовсім інший проект.

 

Перед боєм ми зустрінемося в третій раз, але вже в бойовому настрої. Здається, менеджери вели переговори про проведення бою з Усиком, але як бачимо, зараз ми можемо битися в об'єднавчому поєдинку, і шуму буде набагато більше.

 

Яку роль у моїй кар'єрі відіграє бій з Усиком? Я знаю одне - вперше в історії Латвії боксер спробує об'єднати два чемпіонські пояси ».

 

Тренер Брієдіса Сандіс Клейн підтвердив слова Брієдіса, що його боксер міг вийти в ринг з Усиком.

На той момент на рахунку українця було тільки чотири бої на професійному рівні (травень 2014 року - XSPORT.ua). Поєдинок міг пройти в Києві, але фінансові умови не задовольнили латвійській стороні.

 

Нагадаємо, Віталій Кличко назвав Брієдіса одним з найскладніших спаринг-партнерів.

 

 

За матеріалами xsport.ua