Мати боксера вийшла в ринг, щоб зрозуміти пристрасть сина

Дата публікації: 13 жовтня 2017 р.


Шеррі Марісон виступила на аматорському турнірі в Коннектикуті.


Американський боксер Чордейл Букер, який в найближчу суботу виступить у Нью-Йорку в андеркарті бою Лара - Гуше, є дуже перспективним боксером першої середньої ваги зі своїм рекордом в 7 перемог в 7 поєдинках.


Незважаючи на те, що Букер вельми популярний в своєму місті, а також недавно підписав контракт з впливовим промоутером Елом Хеймон, в сім'ї у нього не все так гладко - батько покинув сім'ю, а з матір'ю боксер постійно конфліктує.


Щоб налагодити стосунки з сином, мати боксера Шеріл Моррісон вирішила на собі спробувати його заняття і взяла участь в аматорському турнірі в Коннектикуті. Для підготовки до свого дебютного бою Шеріл близько чотирьох тижнів тренувалася у сина.


"Насправді це стало великим досвідом. Я була налякана до смерті", - сказала Моррісон.

 

"Всі, хто дивився її бій, захоплювалися тим, що вона зробила. Це безперечно дало їй зрозуміти реальність боксу. Відчути тривогу, з якою ви виходите в ринг. Вона це зрозуміла і тепер їй буде легше зрозуміти мене", - цитує Чордейла Букера ESPN .


Варто відзначити, що Шеріл Моррісон виграла свій бій і тепер в якості переможця буде налаштовувати сина на його бій в Баркліс центрі в Нью-Йорку.

 

 


За матеріалами iSport.ua