Хеленіус має намір нокаутувати Уайлдера і Уайта

Дата публікації: 24 жовтня 2017 р.


Фінський супертяж розійшовся не на жарт.

 

33-річний Роберт Хеленіус (25-1, 16 КО) заявив, що не зазнає проблем в боях з британцем Ділліаном Уайтом (21-1, 16 КО) і володарем пояса WBC Деонтеєм Уайлдером (38-0, 37 КО). Слова фінського боксера передає Fightnews.com.

 

«Взагалі не переймаюся через тривалий простій, я ж завжди тренуюся. За моїми передбачуваннями, ще з десяток років побоксую. І за цей час точно стану чемпіоном світу. Без сумніву.


Бачив бій Уайта з Джошуа, де він був нокаутований. У рингу зі мною йому світить те ж саме. Я абсолютно точно грохну його. Бій буде непростим, але для нього він буде набагато жорсткіший, ніж для мене. Сподіваюся, Уайт цього разу не втече, а буде рубатися. Так і запишіть: я їду до Британії як завойовник.

 

Уайлдер? Я знаю, що можу його нокаутувати. І я нокаутую його, якщо доб'юся бою. На мою думку, найсильніший супертяж нині - це Ентоні Джошуа. Само собою, з ним я теж хочу побитися ».

 

Відзначимо, свій наступний бій фін проведе з Уайтом. Поєдинок відбудеться 28 жовтня в Кардіффі в андекарді протистояння Джошуа - Такам.

 

Нагадаємо, що Хеленіус у свій час був спаринг-партнером Володимира Кличка (64-4, 53 КО).

 

 

За матеріалами xsport.ua