Турніри всесвітньої боксерської суперсерії пройдуть в легких вагових категоріях

Дата публікації: 26 грудня 2017 р.

Один з організаторів Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) Річрад Шаффер в інтерв'ю ESPN розповів про успіхи за підсумками 2017 року, а також повідомив, що WBSS планують провести в легких вагових категоріях у 2018 році, а саме - в найлегшій, другій найлегшій і напівлегкій вазі.

«Всесвітня боксерська суперсерія - це фантастичний турнір, який справив позитивний вплив на бокс в цілому. Історичне значення має той факт, що в ньому взяли участь чотири чемпіони світу в першій важкій вазі. WBSS став найбільшим турніром в історії боксу, присвяченим пам'яті легендарного Мохаммеда Алі.

Другий сезон турніру ми будемо проводити серед бійців найлегшого, другого найлегшого і напівлегкої ваги. Запрошення взяти участь у ньому отримають багато мексиканських і латиноамериканські боксери. Учасниками першого сезону Всесвітньої боксерської суперсерії стали представники України, Польщі, Латвії та Куби, тому що в цих країн багато талановитих бійців першої важкої ваги.

У Європі добре представлений і другий середня вага. Боксери цій ваговій категорії Джордж Грувз і Кріс Юбенк зустрінуться в півфіналі в лютому наступного року. Цей бій безумовно стане подією світового значення в боксі ».