Олександр Красюк: «Бій Усик - Брієдіс зібрав би повний НСК « Олімпійський »

Дата публікації: 11 січня 2018 р.


Промоутер чемпіона WBO також розповів про своє ставлення до букмекерських котирувань на поєдинок.

 

Генеральний директор промоутерської компанії K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк в ефірі програми «Файт Лайф» розповів про те, що якби бій Олександра Усика (13-0, 11 КО) і Майріса Брієдіса (23-0, 18 КО) проходив влітку , його міг би прийняти НСК «Олімпійський» і на ньому б був аншлаг.

«Якби проводили бій проти Брієдіс на« Олімпійському », ми б без сумніву зібрали повний НСК «Олімпійський». У мене в цьому сумнівів немає, він таки не реп читати буде або співати (сміється). Люди його люблять саме за бокс. Також важливий і масштаб події, адже це об'єднавчий бій. По-моєму, в крузевейті останній раз ще Девід Хей об'єднував пояса ».


Також промоутер поділився своєю думкою про букмекерські котируваннях перед боєм, вважаючи, що розрив в цифрах не повинен бути таким великим.

 

«Ми перед вильотом з Риги після прес-конференції сиділи в аеропорту і дивилися котирування від букмекерів. Так на перемогу Усика дають 1.2, а на успіх Бріедіс 6.6. Я вважаю, що не повинен бути таким розрив. На прес-конференції в Ризі я говорив, що переможець цього бою, з великою часткою ймовірності, переможе і в турнірі ».


Бій Усик - Брієдіс в рамках півфіналу Всесвітньої суперсерії боксу пройде 27 січня, в Ризі, Латвія. Поєдинок прийме «Рига Арена», яка вміщує 12 тисяч глядачів.

 

Випуск програми «Файт Лайф» за участю Олександра Красюка

 

 

 

За матеріалами xsport.ua