Усик: «Брієдіс адекватний хлопець, він не як Хук, який говорив всякі дурниці»

Дата публікації: 19 січня 2018 р.


Українець розповів, звідки береться спортивна злість під час поєдинків.

 

Чемпіон світу у важкій вазі за версією WBO Олександр Усик (14-0, 12 КО) порівняв свого наступного суперника Майріса Брієдіса (23-0, 18 КО) з попереднім опонентом Марко Хуком (40-1-5, 27 КО):

 

«Майріс справив абсолютно позитивне враження. Простий, спокійний, адекватний хлопець. Не як Марко Хук - вискочка, який говорив всякі дурниці. Я ще в 2014-му їздив на його поєдинок з Дурадолой, зробив з Майрісом Селфі, яке зараз в інтернеті є. Нормальний хлопець. Тоді навіть були переговори про те, щоб організувати поєдинок. Але щось не склалося, ну і слава Богу. Зараз зате більш масштабний бій, цікавіше.


Але звичайно, це небезпечний хлопець. Він важить 91 кг і б'є з обох рук. У його послужному списку з 23 боїв 18 закінчено достроково. У бою з ним треба бути максимально зосередженим.

 

Спортивна злість присутня завжди, це ж суперництво. Я не б'юся, я боксую. Якщо він тебе не обзиває, то це не означає, що ти повинен поруч з ним стрибати і говорити: «Я тебе не чіпав, ти мене не чіпай». У бою кожен представляє свою країну, компанію, сім'ю, кожен захищає свій пояс. І природно, у мене є спортивна злість ».

 

Бій Усик - Брієдіс відбудеться в Ризі 27 січня. На кону поєдинку стоятимуть пояси чемпіона світу за версією WBO і WBC, а також вихід у фінал турніру WBSS.

 

 

За матеріалами XSPORT.ua.