Уайт: «Бачив, як Уайлдера наглухо вирубали в спарингу»

Дата публікації: 3 березня 2018 р.

Британський суперважковаговик Ділліан Уайт (22-1, 16 КО) вважає, що у кубинського боксера Луїса Ортіса (28-0, 24 КО) є шанси впоратися з чемпіоном світу за версією WBC Деонтеєм Уайлдером (39-0, 38 КО), оскільки той зовсім не вміє тримати удар. Слова британця призводить The Daily Mail.

    «Вважаю, у Ортіса хороші шанси, адже Уайлдер абсолютно не тримає удар. Сам бачив, як Уайлдера наглухо вирубали в спарингу.

    Знаю, це - хевівейт, великі хлопці, сильні удари. Багато легендарних бійців падали в спарингах. Але я не кажу про падіння. Повторюю, Уайлдера наглухо вирубали в спарингу. Це - не якісь там вигадані історії.

    Мав би вийти чудовий поєдинок, якби не дві серйозні проблемки. Перша - низька активність Ортіса, на цьому рівні таке неприпустимо. Друга проблемка в тому, що Ортіс древній, немов динозавр. Думаю, йому тисячу років, не менше. Він колись був панчером, він технічний, але ті дні давно в минулому ».

Бій Уайлдер - Ортіс відбудеться 3 березня в Брукліні на арені Barclays Center. Боксери вже провели відкрите тренування і дуель поглядів. Після цього американець назвав майбутнього суперника «шахраєм і рецидивістом». Ортіс не став відповідати грубістю, запевнивши, що це ознака слабкості.

Уайлдер вже неодноразово погрожував Ортису нокаутом, але той впевнений, що увійде в історію кубинського боксу.

Сам Уайт в наступному бою зустрінеться з австралійцем Лукасом Брауном (25-0, 22 КО).