Хирн хоче організувати бій Ломаченко з олімпійським чемпіоном з Великобританії

Дата публікації: 11 березня 2018 р.Хирн хоче організувати бій Ломаченко з олімпійським чемпіоном з Великобританії Промоутер має намір зробити українцю пропозицію, від якої важко відмовитися.
Британський промоутер Едді Хирн роздумує над тим, щоб організувати поєдинок для чемпіона WBO в напівлегкій вазі Василя Ломаченка (10-1, 8 КО). Про це повідомляє інтернет-канал на Youtube Behind The Gloves.

Хирн, який також представляє інтереси власника поясів WBA Super, IBF, IBO Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО), має намір провести великий поєдинок для британського легковеса Люка Кемпбелла (17-2, 14 КО). Промоутер хоче організувати бій Кемпбелла з Ломаченко в Лондоні. Інтерес до цього протистояння також висловив представник Top Rank Карл Моретті.

Відповідно до джерела, зустріч двох олімпійських чемпіонів може відбутися в другій половині 2018 року.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Кемпбелл зазнав поразки від венесуельця Хорхе Лінареса (43-3, 27 КО), який є одним з головних претендентів, щоб вийти в ринг проти Ломаченко.

Відзначимо, що сам українець вже відправився в США для підготовки до наступного бою, який запланований на 12 травня в Нью-Йорку і пройде в легкій вазі. Ім'я суперника українського боксера поки не називається.