Сенченко: «Усіку не потрібно приймати удари Гассіева в блок»

Дата публікації: 11 березня 2018 р.

Колишній чемпіон світу за версією WBA В'ячеслав Сенченко в інтерв'ю Luckypunch.net заявив про те, що власникові поясів WBO і WBC у важкій вазі Олександру Усику (14-0, 11 КО) в фіналі Всесвітньої суперсерії боксу проти Мурата Гассіева (26-0, 19 КО) не потрібно лізти в обмін ударами.

    «У бою Усик - Гассиев мій фаворит - це, звичайно ж, Олександр. Я спочатку вважав, що він виграє суперсерії, і зараз про це говорю. Бій буде непростим, тут буде дуже багато залежати від тактики і від підготовки боксерів. Багато нюансів, які вирішать результат поєдинку. Я сподіваюся, що Олександр Усик набере свою кращу форму до фіналу і переможе в ньому.

    Гассиев мене здивував в бою з Дортікос, адже до цього я думав, що він однотипний боксер, тільки атакуючий. З Дортікос я здивувався, що він першу половину бою, початкові раунди, працював іноді навіть стоять в канатах, віддав центр рингу. Значить у нього є план на бій, він може працювати як першим планом, так і другим. А це говорить про те, що це боксер високого рівня.

    Усику не потрібен в бою з Гассіевим обмін ударами, не потрібно приймати в блок, адже у росіянина важкі удари, які можуть його розбити. Думаю, нічого нового не скажу, потрібно використовувати свої сильні сторони і не підставлятися під удар ».

За матеріалами: http://xsport.ua