Харків прийме міжнародну матчеву зустріч з боксу

Дата публікації: 23 березня 2018 р.

В Україні пройде грандіозний боксерський форум.

У минулому році в Харкові пройшов ЧЄ з боксу © Федерація боксу України

У квітні Харків прийме масштабну міжнародну матчеву зустріч з боксу. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України.

Свою участь на форумі підтвердили збірні Казахстану та Узбекистану, які завоювали по шість медалей минулого чемпіонату світу в Гамбурзі. Роком раніше узбеки виграли медальний залік Олімпійських ігор в боксі, а казахи стали четвертими.

Запрошені збірні вже підтвердили, що привезуть до Харкова свої найсильніші склади. Крім цього очікується участь ще однієї команди.

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус заявив, що турнір в Харкові буде організований для кращої підготовки збірної до відбору на Олімпійські ігри-2020:

"Для шанувальників боксу це буде чергова чудова можливість побачити на власні очі поєдинки за участю найкращих боксерів планети. Передувати матчевої зустрічі буде двотижневий навчально-тренувальний збір, участь в якому братимуть усім країнам-учасницям, а також ряд інших збірних команд.

Даний захід пройде в рамках підготовки до ліцензійних стартів на Олімпійські ігри. Переконаний, що спільні тренувальні збори з кращими командами підуть тільки на користь нашим боксерам і дасть можливість переглянути наших бійців в конкурентних поєдинках. Ми повинні зробити все необхідне, щоб підійти до відбіркових змагань на Ігри-2020 максимально підготовленими ", - повідомив Продивус.

Нагадаємо, що в минулому році в Харкові пройшов чемпіонат Європи з боксу, в якому українські боксери зуміли завоювати три золоті медалі.

За матеріалами: zn.ua/SPORT/