Деревянченко готовий замінити Альвареса в бою з Головкиним

Дата публікації: 30 березня 2018 р.

Офіційний претендент на титул чемпіона світу за версією IBF в середній вазі Сергій Дерев'янченко (12-0, 10 КО) готовий замінити Сауля Альвареса (49-1-2, 34 КО) в бою проти володаря поясів WBC, WBA Super, IBF, IBO Геннадія Головкіна (37-0-1, 33 КО). Про це повідомив менеджер українського виступає у середній вазі Кіт Конноллі.

    «Сергій хоче і готовий битися з Головкіна, якщо у того зірветься реванш з Канело. До того ж, Сергій - єдиний обов'язковий претендент для Головкіна, у якого на даний момент не запланований поєдинок. Жермалл Чарлі 21 квітня має битися (проти Уго Сентено), так що він відпадає. Що до Деметріуса Ендреда, то він обов'язковий претендент для Сондерса, але не для Головкіна. Крім того, Деметріус - боєць захисного плану, і ніхто не захоче дивитися на нього в рингу з Геннадієм. Чи то справа Дерев'янченко і Головкін, які гарантовано влаштують насичений і соковитий бій на радість всім телеглядачам.

    Сергій - обов'язковий претендент для Головкіна і зараз він вільний, - повторює менеджер українця для більшої переконливості. У (промоутера Головкіна) Тома Леффлера є мій номер і номер (менеджера Дерев'янченко) Ела Хеймон. Так що якщо реванш з Канело зірветься, ми із задоволенням приймемо бій ».