Українці завоювали вісім нагород молодіжного Євро в Румунії

Дата публікації: 3 квітня 2018 р.

У румунському місті Тиргу-Жиу завершився чемпіонат Європи з боксу серед спортсменів, які не досягли 22-х років (U22).

За підсумками турніру українська збірна виграла вісім медалей, з яких дві - найвищої проби, повідомили Укрінформу в прес-службі Мінмолодьспорту.

"Олексій Токарчук завоював титул Континентального чемпіона у ваговій категорії до 75 кг, найсильнішим у вазі до 81 кг став ще один наш співвітчизник Степан Грекул", - відзначили в прес-службі.

Срібні нагороди дісталися нашим Юлії Дем'яненко (до 48 кг) і Сергію Горскова (до91 кг). Євген Овсянніков (до 49 кг), Діана Старкова (до 64 кг), Наталія Мелешко (до 69 кг) і Максим Пилипець (до 69 кг) стали бронзовими призерами молодіжного Євро-2018