Хей не зумів взяти реванш у Білью, програвши технічним нокаутом

Дата публікації: 6 травня 2018 р.

Екс-чемпіон світу в двох вагових категоріях британець Девід Хей не зміг взяти реванш у колишнього чемпіона WBC у ваговій категорії до 90,71 кг співвітчизника Тоні Білью. У 12-раундовому поєдинку суперважкій ваговій категорії в Лондоні на "О2 Арені" Біляью виграв технічним нокаутом у 5 раунді.

Стартові два раунди пройшли в невисокому темпі, в яких перевага була на боці Хея. Він діяв активніше за суперника, більше працюючи першим номером. Але в кінцівці третього раунду Білями, ухилившись від серії ударів противника, пішов вперед і наздогнав Хея в кутку, відправивши того в нокдаун. Через деякий час Хей вирішив позмагатися у відкритому бою, вступив в розмін ударами і знову опинився на підлозі. Девід зумів продовжити бій, насилу трималися на ногах.

Четвертий раунд пройшов за домінування Білью. Здавалося, що Тоні вже зараз закінчить бій, відправивши суперника, який насилу пересувався по рингу, в нокаут. Але Хей дотерпів до кінця раунду.

Спочатку 5-го здавалося, що Девід Хей здавалося, відновився і з новими силами продовжив боксувати. Проте за хвилину до кінця раунду Хей пропустив сильний удар зліва і в третій раз по ходу поєдинку виявився в нокдауні. Він піднявся на ноги і продовжив бій, але через кілька секунд Білью затиснув його біля канатів і провів ряд сухих атак, після яких суддя зупинив поєдинок, присудивши йому перемогу технічним нокаутом.
Нагадаємо, перший поєдинок цих боксерів відбувся 4 березня 2017 року. Тоді в Хей також перемога дісталася Білью. Він переміг свого суперника технічним нокаутом в 11-му раунді.

Відзначимо, що тоді Хей в шостому раунді отримав травму ноги і побувавши в декількох нокдауні, в 11-му раунді секунданти відмовилися від продовження бою, викинувши білий рушник. Після Девід бою був прооперований. Що стосується Білью, то той в поєдинку зламав руку.