Українські школярі-боксери перемогли на Всесвітній гімназіаді

Дата публікації: 7 травня 2018 р.

Українська збірна обійшла команди РФ і Марокко, завоювавши чотири золоті, три срібні і шість бронзових медалей

Чоловіча збірна України з боксу серед школярів посіла перше загальнокомандне місце на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади в Марокко. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

В активі української команди чотири золоті, три срібні і шість бронзових медалей. У підсумковому медальному заліку боксери під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова випередили команди Росії і Марокко, які посіли друге і третє місця відповідно.

У Федерації боксу зазначають, що, згідно з показником отриманих медалей, кожен з представників команди повертається в Україну як мінімум з бронзовою нагородою.

Золоті медалі Гімназіади завоювали Роман Литвинов, Віктор Бойко, Юрій Захареев і Юрій Ваків. Срібними призерами турніру стали Геннадій Масленников, Максим Гаврилюк і Максим Кофан. Бронзові нагороди дісталися Віталію Штурипіте, Іллі Вінтоняк, Юрію Попелічу, Максиму Дзюбейло, Денису Салабай і Ашоту Кочаряну.

11 квітня 2018 року в Міносвіти повідомили, що у Всесвітній літній гімназіаді в Марокко візьмуть участь понад 100 школярів, в тому числі 20 боксерів.