Почесний президент Київської федерації Боксу Артур Палатний оголосив про старт Всеукраїнської кампанії "Житло молоді".

Дата публікації: 7 лютого 2019 р.

Почесний президент Київської Федерації Боксу Артур Палатний - голова Комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат Артур Палатний повідомив про старт Всеукраїнської кампанії #житломолоді, метою якої є відновлення фінансування програми пільгового кредитування молодіжного житла.

Ми повністю підтримаємо дієву ініціативу нашого колеги, яка спрямована на створення достойних умов існування молоді в нашій країні, припинення масового відтоку за кордон.


"Вже другий рік поспіль ми "воюємо" за виділення коштів для фінансування програми "Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла". За цей час мною було направлено десятки звернень та пропозицій до всіх уповноважених органів з вимогами відновити державну допомогу молодим сім’ям для вирішення проблеми житла. Але, на жаль, незважаючи на обіцянки і запевнення з боку чиновників у розумінні нагальності цієї проблеми, у Державному бюджеті на 2019 рік в окремій статті витрат на молодіжне кредитування житла знову нуль", - зазначив Артур Палатний.
У зв’язку з цим народний депутат закликає активну молодь долучитися до вирішення питання пільгового кредитування житла і запропонував до 1 червня 2019 року звертатися до профільного парламентського комітету (голові Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артуру Палатному вул. Грушевського, 5, м. Київ, позначка: #житломолоді) усім молодим сім’ям, для яких актуальна проблема власного житла.

"Після 1 червня я, як голова Комітету, зобов’язуюся направити всі ваші звернення до уповноважених осіб та державних органів для вирішення цієї проблеми. Давайте разом покажемо, що проблема "гаряча" і, найголовніше, – масова. Доступне житло для молоді – обов’язок держави! Разом сила!", - наголосив Артур Палатний.