Екс-чемпіон USBA, відомий український боксер Іван "El Terribel" Редкач, що нині тренується і боксує в США, розповів про свій досвід спарингів з суперником Дениса Берінчика Ніхіто Аракавою. "Мені довелося спарингувати з Ніхіто Аракава на початку своєї про

Дата публікації: 8 квітня 2019 р.

"Мені довелося спарингувати з Ніхіто Аракава на початку своєї професійної кар'єри. На той момент я провів всього 3-6 боїв в профі, і для мене цей спаринг був дуже корисним. Аракава вже мав чемпіонський пояс, займав високі позиції в рейтингах. Він напористий, використовує різноманітні прийоми, постійно йде вперед, сильний в атаці та захисті. і голова у нього міцна, витримала всі мої удари. Денису раджу менше хизуватися, та не опускати руки ні в якому разі. Денис молодше і голодніше свого суперника. Не варто йти з ним в зарубу, удар у нього є, Необхідно його вивчати, знайти слабкі місця. Нехай в ринзі переможе найсильніший! Денису удачі!"

Экс-чемпион USBA, известный украинский боксер Иван "El Terribel" Редкач, которий тренируется и боксирует в США, рассказал о своем опыте спаррингов с соперником Дениса Беринчика Нихито Аракавой.

"Мне довелось спарринговать с Нихито Аракавой в начале своей профессиональной карьеры. На том момент я провел всего 3-6 боев в профи, и для меня этот спарринг был очень полезным. Аракава уже имел чемпионский пояс, занимал высокие позиции в рейтингах. Он напористый, использует разнообразные приемы, постоянно идет вперед, силен в атаке и защите. И голова у него крепкая, выдержала все мои удары. Денису советую меньше бравировать, не опускать руки ни в коем случае. Денис моложе и голоднее своего соперника. Не стоит идти с ним в зарубу, удар у него есть, необходимо его изучать, найти слабые места. Пусть в ринге победит сильнейший! Денису удачи!"