"Перший пішов"!

Дата публікації: 10 серпня 2012 р.

Наразі маємо приємну новину з олімпійського палацу спорту у Лондоні, де у 1/2 фіналу київський боксер Денис Берінчик здобув надзвичайно яскраву перемогу і першим з числа українських боксерів пробився до фінальної стаді ХХХ Літінх Олімпійських Ігор!

Денис зустрічався з монгольським боксером Манх-Ердене Уранчімега. Ці боксери вже зустрічалися між собою на чемпіонаті світу 2011 року в Баку, де українець виявився сильнішим, в принципі, як і цього разу, проте ціна поєдинку сьогодні була значно вищою.

Денис Берінчик продемоснтрував просто неймовірні фізичні якості, психологічну готовність та волю до перемоги, про що свідчить результат поєдинку 29:21! І це при тому, що в ході зустрічі українець програвав після другого раунду монгольцю 3 очки (4:6, 12:15).

Після порад та настанов Заслужених тренерів України Юрія Ткаченка та Дмитра Сосновського Денис налаштувався на заключний раунд, як на останній і пішов у ва-банк, де просто знищив свого суперника (17:6). Манх-Ердене Уранчімега побував у нокдауні двічі і лише дивом вистояв до фінального гонгу.

По закінченню поєдинку і оголошенню суддівського вердикту на радощах наш "козак" зтанцював гопака))

Своїм видовищним поєдинком Берінчик порадував не лише вітчизняного глядача, а й вибагливу світову боксерську спільноту.

Наш український "козак", неначе танк, немов торнадо - продовжує і надалі зносити всіх на свому шляху і підтверджує свое реноме "винищуваща", "руйнівника" у боксі (яке здобув підчас минулого чемпіонату світу в Баку)... Не варто стояти у нього на дорозі!

Поздоровляємо тебе, Україно! Тримаймо кулаки за Дениса у фіналі!