Федерація боксу України підбила підсумки 2012 року та переобрала президента федерації на новий чотирирічний Олімпійський цикл

Дата публікації: 17 січня 2013 р.

Під час проведення звітно-виборчої конференції Федерації боксу України, одностайним рішенням членів ФБУ, Володимира Продивуса було переобрано президентом Федерації боксу України на новий чотирьохрічний Олімпійський цикл.

Оголошуючи рішення членів конференції, віце-президент ФБУ Олександр Павелець заявив: «Вітаю Володимира Продивуса з переобранням на посаду президента Федерації боксу України. Він відомий всім нам: як талановитий керівник, відданий нашому виду спорту і безмежно люблячий його. Під його керівництвом ми досягнули найбільших успіхів за всю історію існування Федерації боксу України. Я розділяю радість разом з Володимиром Степановичем і впевнений, наш президент і надалі сприятиме розвитку і популяризації олімпійського боксу, як в Україні, так і за її межами».

Володимир Продивус очолює Федерацію боксу України з 2008 року. За цей період національна Федерація досягла найбільших успіхів за період Незалежності України. Наші боксери підкорили найвищі сходинки світових п’єдесталів, виборовши безліч титулів та визнання усього світу. У 2011 році національна чоловіча збірна стала кращою на чемпіонаті світу у Баку (Азербайджан), а у 2012 році наші боксери підтвердили статус найкращих на XXX літніх Олімпійських іграх у Лондоні, посівши перше загальнокомандне місце. За ініціативи Федерації боксу України, новостворена українська команда «Українські отамани», розпочала виступи у Всесвітній серії боксу, залучивши до свого складу найтитулованіших боксерів України: Василя Ломаченка, Олександра Усика, Дениса Берінчика та Олександра Гвоздика. У липні 2012 року Володимира Продивуса було обрано членом Виконавчого комітету Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA).

 

Також під час проведення звітно-виборчої конференції, Федерація боксу України обрала та нагородила найкращих спортсменів, тренерів та суддів за підсумками роботи у 2012 році.

КРАЩИЙ БОКСЕР СВТОВОГО РЕЙТИНГУ АІБА – 2013

Олександр УСИК (ЗМС). Особисті тренери - Сосновський Дмитро Дмитрович та Лапін Сергій Юрійович

Переможцями номінацій стали: (списки складені за абеткою)

Кращі СПОРТСМЕНИ ТА ТРЕНЕРИ 2012 року: (списки складені за абеткою)

Бадуліна Марія (МСМК) та її тренер Гордієнко Сергій Володимирович

Берінчик Денис (ЗМС) та особистий тренер Ткаченко Юрій Іванович

Гвоздик Олександр (ЗМС) та особистий тренер Карницький Едуард Антонович

Ломаченко Василь (ЗМС) та особистий тренер Ломаченко Анатолій Миколайович

Манукян Геворг (МС) та особистий тренер Катаєв Сергій Юрійович

Плєвако Єгор (МС)щ та особистий тренер Данильченко Сергій Петрович

Соловйов Артем (МС) та особистий тренер Андріанов Вадим Григорович

Хижняк Олександр (МС) та особистий тренер Хижняк Олександр Олександрович

Шелестюк Тарас (ЗМС) та особистий тренер Вінников Володимир Анатолійович

КРАЩІ СУДДІ 2012 року:

Абдураманов Сулейман (АР Крим)

Білецький Ігор (Львівська обл.)

Годес Едуард (Херсонська обл.)

Дубров Дмитро (Сумська обл.)

Дяченко Петро (Чернігівська обл.)

Золотар Анатолій (Вінницька обл.)

Кашуба Олександр (Донецька обл.)

Лазарєв Дмитро (Хмельницька обл.)

Сахабутдінов Равіль (Луганська обл.)

Яцик Петро (Львівська обл.)