Менеджер Володимира Кличка про можливих суперників в наступному бою

Дата публікації: 5 грудня 2014 р.

Менеджер промоутерської компанії K2 Promotions Бернд Бенте заявив про те, що чемпіон світу за версіями IBF, WBO і WBA (Super) в суперважкій вазі 38-річний українець Володимир Кличко (на фото) проведе свій наступний поєдинок у березні або квітні наступного року.

Володимир зацікавлений в завоюванні пояса WBC, але поки невідомо, коли саме пройде бій між володарем цього поясу канадцем Берменом Стіверном і американцем Деонтеєм Уайлдером. Тому бій з переможцем цього протистояння навряд чи стане наступним боєм українського боксера.

Але є більш ймовірні варіанти. Це не має поразок американець Брайан Дженнінгс, а також переможець бою між двома британцями - Тайсоном Ф'юрі і Дереком Чісорою. Варто відзначити, що переможець бою Ф'юрі-Чісора стане обов'язковим претендентом на приналежний Кличко титул WBO.

Бенте окремо відзначив, що наступним суперником абсолютно точно не буде екс-чемпіон світу в суперважкій вазі американець Шеннон Бріггс, який останні кілька місяців буквально переслідує Кличко.

«Кандидати суперники Володимира - Брайант Дженнінгс і переможець бою між чемпіоном WBC канадцем Бермейн Стіверном і американцем Деонтеєм Уайлдером, - цитує Бенте Sportbox.ru. - Це наша першочергова мета - повернути в родину Кличко пояс WBC. Правда, поки ніхто не знає, коли точно відбудеться поєдинок Стіверн-Уайлдер - орієнтовно в січні-лютому. Однак ми не можемо прив'язуватися до цього терміну, і наступний бій Володимира може пройти в березні-квітні. Але не в Штатах, а в Німеччині. Ми вже пригледіли арену. Проте ще належить знайти суперника і погодити його кандидатуру з телебаченням. Не можна виключати і бою з переможцем поєдинку між Тайсоном Ф'юрі і Дереком Чісорою. Він міг би відбутися в Німеччині чи в Англії. На користь цієї можливості говорить те, що Ф'юрі і Чісора боксують в кінці нинішнього місяця. На даний момент ми не розглядаємо можливість проведення бою з Шенноном Бріггсом, хоча в майбутньому не можу повністю виключити її ».