Міська влада привітала киян-олімпійців з Днем фізичної культури і спорту

Дата публікації: 6 вересня 2012 р.

На передодні Дня фізичної культури і спорту голова КМДА Олександр Попов та заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега відзначили призерів та учасників ігор ХХХ Олімпіади у Лондоні.

З числа представників київського боксу були відзначені переможець Олімпійських Ігор Василь Ломаченко та срібний призел Денис Берінчик разом з особистими тренерами Анатолієм Ломаченко та Юрієм Ткаченко відповідно. На заході також були присутні керівництво київської федерації боксу в особі президента Кирила Шевченка, віце-президента Олександра Ліщенка та новообраного генерального секретаря Володимира Сидоренка.

«Я переконаний, що у Києва дуже великі перспективи щодо розвитку фізичної культури та спорту. Бо ми прагнемо розвивати не лише професійний, але й масовий спорт, адже лише за таких умов наше місто зможе досягати найвищих результатів на міжнародній арені. Ми раді конструктивні співпраці, яка у нас склалася зі спортивними федерація, міська влада готова підтримувати їхні ініціативи, реалізувати спільні проекти. Водночас ми робимо ставку і на розвиток спортивної інфраструктури у нашому місті», – наголосив Олександр Попов.

Міські керівники вручили олімпійським призерам почесні грамоти КМДА та сертифікати на отримання земельної ділянки у столиці. Крім того, учасники лондонської олімпіади та представники спортивної громадськості Києва отримали подяки і цінні подарунки.

У вітальному слові Галина Герега зазначила: «Безумовно 2012 рік став роком спорту в Україні. Ми з успіхом провели чемпіонат ЄВРО-2012. Наші спортсмени гарно показали себе на літній Олімпіаді у Лондоні. І головне – завдяки цим подіям ми, українці, відчули себе справжньою родиною».

В урочистостях також взяли участь голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіулін та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Разом з олімпійцями привітання отримували тренери, фахівці та ветерани галузі фізичної культури і спорту Києва.