В столиці пройшов «Олімпійський урок»

Дата публікації: 8 вересня 2012 р.

Вже ввосьме за ініціативи Національного олімпійського комітету України, спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, за сприяння Державної служби молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації провели унікальну акцію - Всеукраїнський Олімпійський урок-2012.

Центральна вулиця столиці – Хрещатик сьогодні перетворилася на вулицю - Спортивну.

Давно Київ не бачив такої кількості чемпіонів та призерів, які завітали на свято спорту та краси. Яна Клочкова, Лілія Подкопаєва, Ельбрус Тедеєв, Анастасія Коженкова, Юрій Чебан, Денис Силантьєв, Валерій Андрійцев, Роман Гонтюк, Світлана Мазій, Денис Берінчик, Олена Садовнича, Анна Безсонова, Катерина Дерун та інші уславлені олімпійці для усіх киян та гостей столиці провели розминку, а також задовольнили великий інтерес у автографах та фотографіях на згадку. 

Відкриваючи Всеукраїнський Олімпійський урок президент НОК України Сергій Бубка підкреслив важливість такого заходу, який має залучити дітей до занять спорту, виховати любов до фізичної культури і шанобливого ставлення до свого здоров'я.

Всі, хто став учасником Уроку у День фізичної культури і спорту мали чудову нагоду одразу відвідати чимало спортивних секцій, отримати важливу та корисну інформацію. А вибрати дійсно було з його. Понад 40 спортивних майданчиків презентували свої види спорту проводячи відкриті тренування та показові виступи.

Також не обійшлось без конкурсів, естафет та розіграшів олімпійських призів, які можна було отримати за активну участь.

У заході також взяли участь Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики спорту та туризму Павло Костенко, начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації Вовк Володимир.

«Олімпійський урок» в Києві відкрив низку Уроків, які проходитимуть не лише по столичним школам, а й по учбових закладах різних куточків нашої країни.

За матеріалами Національного олімпійського комітету України.