Президентський прийом олімпійців

Дата публікації: 16 серпня 2012 р.

Урочисте вшанування українських олімпійців-призерів та їх тренерів відбулося сьогодні, 16 серпня, у Лівадійському палаці в Ялті.

Президент України Віктор Янукович тепло привітав переможців та призерів ХХХ літніх Олімпійських ігор, їх тренерів та всю українську збірну з успішним виступом на головних змаганнях планети та вручив державні нагороди 24 олімпійським переможцям і призерам Олімпійських ігор, які здобули медалі у 20 видах змагань.

Президент України високо оцінив рівень майстерності, продемонстрований українськими спортсменами – чемпіонами світу, боксерами Василем Ломаченком та Олександром Усиком, фехтувальницею Яною Шемякіною, важкоатлетом Олексієм Торохтієм, а також жіночою четвіркою з академічного веслування, веслувальником на каное Юрієм Чебаном. Ці спортсмени, наголосив Віктор Янукович, вписали “золотими літерами свої імена в історію світового та вітчизняного спорту”.

– За вашу мужність, за вашу відданість спорту і Вітчизні велика вам подяка і низький вам уклін, – сказав Віктор Янукович.

Глава держави також подякував за виступ іншим українським спортсменам, які отримали високі результати, але не здобули нагород. Він висловив переконання, що ці спортсмени – майбутнє українського спорту і їх перемоги ще попереду.

Державного тренера штатної збірної команди України з боксу ДМИТРА СОСНОВСЬКОГО, Олімпійського Чемпіона 2012 року з боксу ВАСИЛЯ ЛОМАЧЕНКА нагородили орденом "За заслуги" І ступеня.

Орденом "За заслуги" ІІ ступеня нагородили президента Федерації боксу України ВОЛОДИМИРА ПРОДИВУСА, президента Федерації боксу Київа КИРИЛА ШЕВЧЕНКА, АНАТОЛІЯ ЛОМАЧЕНКА (особистого тренера Василя Ломаченка) та ЮРІЯ ТКАЧЕНКА (особистого тренера Дениса Берінчика, генерального секретаря федерації боксу Києва 2009-2012 років).

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагородили срібного призера Олімпійських Ігор 2012 р. ДЕНИСА БЕРІНЧИКА.